Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про початок громадського обговорення

Date: 15 жовтня 2021 о 07:10
86 views

З 15.10.2021 р. оголошено початок градського обговорення про присвоєння Денисівському ЗЗСО імені Іванни Блажкевич. Просимо взяти участь в обговореннях

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадського обговорення

щодо присвоєння імені І. Блажкевич
 загальноосвітній школі

І-ІІ ступенів с. Денисів

1. Найменування організатора громадського обговорення  адміністрація Денисівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Купчинецької сільської ради Тернопільської області;

2. Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи - Денисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Купчинецької сільської ради Тернопільської області;

3. Ім'я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції – Іванна Омельянівна Блажкевич –
українська дитяча письменницягромадська діячка, просвітниця.

Багато сил віддаючи боротьбі з неписьменністю в селах, вона не мирилася зі знущаннями панів із простого люду й гостро виступала проти неправди. Її вірші, оповідання, публіцистичні статті друкували прогресивні галицькі газети та журнали. Творча діяльність та громадська робота І. Блажкевич отримали глибоку підтримку О. Кобилянської, У. Кравченко, Т. Бордуляка, з якими письменниця була в дружніх стосунках.

У 20-х роках XX століття І. Блажкевич почала писати для дітей. У видавництві “Світ дитини” вийшли одна за одною її книги п’єс, оповідань, віршів: “Св. Миколай в 1920 р.” (1920), “Тарас у дяка” (1923), “Діло в честь Тараса”, “Вертеп” (обидві – 1924), “Мила книжечка” (1928), “Пушистий король” (1929), “В мамин день” (1931), “Івась-характерник” (1936), “Оповідання” (1937) та ін.

Після 1939 р. І. Блажкевич брала активну участь в організації Денисівської семирічної школи, дитячого садка, вчителювала, боролася за культурні перетворення на селі. Вона друкувалася в періодичній пресі, у літературних збірниках. Вийшли книжки І. Блажкевич “Подоляночка” (1958), “Прилетів лелека” (1971), “Чи є в світі щось світліше” (1977), “Прилетіла ластівка” (1986), “У дитячому садочку” (1993) та ін. Автор популярних статей з питань літератури, етнографії та ін.

До останніх днів життя вона працювала на літературній ниві: писала мемуари про свої зустрічі з відомими письменниками минулого, нові вірші для дітей. Похована І. Блажкевич в рідному селі Денисові.

Іванна Блажкевич тісно пов’язана з Денисівською школою адже докладала зусиль, щоб ця школа існувала.

Незабаром Денисівська ЗОШ змінить назву на гімназію, Буде велика честь якщо гімназія буде носити ім’я видатної української письменниці і землячки Іванни Блажкевич

4. Суб'єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи – адміністрація, рада школи.

5. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, акредитації представників засобів масової інформації, реєстрації учасників – 15жовтня – 15

грудня  2021 року, щоденно, сайт школи, гуманітарного відділу Купчинецької сільської ради;

6. Поштова адреса та  адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форми для подання пропозицій (зауважень) з 15 жовтня до 15 листопада – 47651, Денисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, вул.Шкільна 1, с. Денисів, Тернопільський район, Тернопільська область, Україна. Е-mail: den_school@ukr.net,

47662, Гуманітарний відділ Купчинецької сільської ради, вул. Франка 45, с. Купчинці, Тернопільського району, Тернопільської області. Е-mail: ksr_osvita@ukr.net

7. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення – Вальчишин Марія Олегівна – директор школи, адреса: 47651 вул.Шкільна 1, с. Денисів, Тернопільський район, Тернопільська область, Україна. Е-mail: den_school@ukr.net

тел. +380967888003;

8. Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення – Вальчишин Марія Олегівна, директор Денисівської ЗОШ ;

9. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – листопад 2021 року, на офіційних сайтах школи, гуманітарного відділу Купчинецької сільської ради відповідно до пункту 9 Постанови КМУ від 24.10.2012 № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Comments:
Only authorized users can leave comments.